nu exista pe serverul de gazduire gratuita 3x.ro

Cauta in paginile romanesti:

Iata cateva propuneri:

motanoy20
Pagina personala a lui George aka Motanoy20 ... poze cu motanoy-ul :)

preajmecheri
O pagina pentru George, Whiskas, Claudiu si tot stuff-ul Planet Games...sa fie...ca nu e!

12c2003calinescu
Acest site este albumul clasei a XII-a C de la lic. George Calinescu, Constanta, promotia 2003.

cezarungureanu
pictor de biserici, pagina personala CEZAR UNGUREANU absolvent al Academiei de Arta “George Enescu”, IASI Facultatea d Arte Plastice si Decorative

forumbaritiu
Forumul Colegiului National George Baritiu Cluj-Napoca;forumul va fi de discutii intre elevii liceului.

valeancristian
Site-ul meu propriu. Prieteni, scoala. Colegiul National "George Cosbuc" Nasaud. Valean Cristian-Gabriel Rebrisoara Str. Principala 244 Judet B-N 0746498808

sfatulmedicului
Consultanta comunitara privind sanatatea - Dr. George Stancu Site-ul ofera decrierea factorilor care predispun la imbolnaviri, descrierea celor mai frecvente boli, asistenta medicala prin email, si altele...

gligor
Despre geografie si profesorul de geografie George Gligor din Buhusi: trasee montane din expeditii, imagini, fime, activitatea didactica, ectivitati extrascolare si curiculare, diverse date din geografia Romaniei.

clasa10a
Site-ul clasei 10 A Liceul "George Cosbuc" Nasaud . Pozele elevilor clasei 10 A Cu aceasta ocazie vreau sa imi testez capacitatile de programare in PHP si MySql . Am incercat si pe home.ro dar ei nu ofera suport PHP si MySQL .